STN LCD ekraan klaasist paneel

STN LCD ekraan klaasist paneel

Super Twisted Nematic (STN) LCD kuigi Twisted Nematic LCD võib juhtida aega hüdrofonigrupi tihendatud mood suurendada kuvatav teave, neid kasutavad vähendatud kontrasti ja piiratud vaatenurgaga. Et saavutada kõrgema hüdrofonigrupi tihendatud ekraanid, tehnoloogia super twist on...

Toote üksikasjad

Super Twisted Nematic (STN) LCD

Kuigi Twisted Nematic LCD võib suurendada kuvatav teave hüdrofonigrupi tihendatud aja mood juhtida, on piiratud vähendatud kontrasti ja piiratud vaatenurgaga. Kõrgema hüdrofonigrupi tihendatud kuvab saavutamiseks rakendatakse super twist tehnoloogia.

Super Twisted Nematic LCD on twist, mis on suurem kui 90°, kuid alla 360°. Praegu tehakse enamik STN kuvab twist 180° ja 270°. Suurem twist nurgad põhjus teatud künnise kõverad, mis sees ja väljas ei ületa lähemale kokku panna. Järsem künnised lubada multiplex määr suurem kui 32 saavutamiseks.

Seda tüüpi ekraan, LC materjal läbib suurem kui 90° keerake plaadi plaat; Tüüpilised väärtused vahemikus 180-270°. Polarizers kui mitte paigaldatakse paralleelselt LC pinnale vaid pigem mõned nurgad. Lahter, seega töötab "eelkõige", nagu Twisted Nematic LCD, tuli vaid birefringence põhimõtet. Polarizers, küveti paksus ja akreditiivi birefringence on hoolikalt valitud, et erilist värvi olekus "välja". Tavaliselt on kollakasrohelised maksimeerida kontrastsuse suhe. LC lahtris "super keeratud" See annab talle võime kasutada multiplex kõrge. Twist on suurendatud, LC molekulide keset kiht oleksid kooskõlas rakendatud elektrivälja väiksemad muutused pinge. See tekitab väga järsud edastamise pinge kõver, mis võimaldab kuni 240-line multipleksimise vs.

STN tehnoloogia on saadaval kaks oreool, roheline STN ja Silver STN. STN-roheline on tume lilla / must märkide põhjal. STN-Silver on tume sinine / must hõbe taustal märki. Isegi juhul, kui selle maksumus on keskmise taseme, kuid see on väga hea pildikvaliteedi. Kontrast on sarnane TN tehnoloogia.


Paari:HTN LCD ekraan klaasist paneel Järgmise:Peegeldav LCD ekraan klaasist paneel

Küsitlus